Tím Zvolen je zoskupenie mladých, šikovných a odhodlaných ľudí, ktorí sa rozhodli preniesť svoje ideály a skúsenosti z prostredia občianskeho aktivizmu do komunálnej politiky.

nezávislý kandidát na poslanca MsZ Zvolen 

Som rodený Zvolenčan a dlhé roky žijem na sídlisku Západ-Tepličky.
Už počas strednej školy som si privyrábal ako programátor. V IT oblasti som zostal pôsobiť, na rôznych pozíciách, od sieťového administrátora, cez programátora, po poradcu pre informatizáciu v školstve. Od roku 2010 pracujem ako aplikačný špecialista pre klinickú biochémiu, automatizáciu a digitalizáciu v spoločnosti Siemens Healthcare s.r.o. Mám na starosti riešenie technických problémov, školenie personálu a realizáciu nových projektov.

V rokoch 2017 až 2023 som pôsobil ako IT leader na troch projektoch implementácie laboratórnej automatizácie, vrátane najväčšej v Strednej a Východnej Európe, ktorú sme sprevádzkovali v Bratislave. Momentálne som súčasťou tímu, ktorý pracuje na podkladoch pre rozšírenie a modernizáciu tej najväčšej.

Ako informatik som mal vždy blízko aj k športom v elektronickej podobe. Od roku 2002 sa pravidelne podieľam na organizovaní rozličných súťaží a turnajov na regionálnej ako aj medzinárodnej úrovni. Od roku 2020 sa tejto činnosti venujem aj pod hlavičkou občianskeho združenia, ktoré som založil ako nástroj, ktorý okrem iného napomáha talentovanej mládeži pri realizácii príležitostí v tejto disciplíne.
Na prelome tisícročí som sa venoval aj tomu skutočnému športu. Bol som zakladajúcim členom a hráčom Bejzbalového klubu Zvolen a neskôr aj pomocným trénerom kadetského tímu dievčat.

V roku 2018 a 2022 mi občania dvakrát po sebe prejavili dôveru a zvolili ma za poslanca Mestského zastupiteľstva vo Zvolene v mestskej časti Západ-Tepličky; Stráž. Zároveň som sa stal členom Komisie mládeže a športu a členom Komisie životného prostredia a v druhom funkčnom období aj členom Komisie regionálneho rozvoja.